Espumisan® Logo
Espumisan Logo Button closes the side navigation

Kur iegādāties?

Bieži uzdoti jautājumi

Vai jums ir kādi jautājumi? Šeit jūs atradīsiet visas vajadzīgās atbildes uz jūsu jautājumiem par Espumisan lietošanu.
Kā Espumisan® darbojas?

Espumisan satur aktīvo vielu simetikonu, kas izmaina gāzes burbulīšu elastību gremošanas traktā. Kad šie burbulīši pārsprāgst, no tiem atbrīvojas gāze, tāpēc to ir vieglāk izvadīt atraugājoties vai caur anālo atveri.

Espumisan® – dažādas zāļu formas jūsu vajadzībām

Espumisan 40 mg kapsulas ir izstrādātas bērniem un pieaugušajiem. Zīdaiņu koliku ārstēšanai iesakām lietot Espumisan L emulsiju 40 mg/ml, kuru zīdainim ir vieglāk norīt.

Kādā devā lietot Espumisan 40 mg kapsulas?

Bērniem (no 6 gadu vecuma) un pieaugušajiem lieto pa 2 kapsulām (80 mg simetikona) līdz 3 vai 4 reizēm dienā (kopā 240–320 mg dienā). Lieto ēdienreizes laikā vai pēc tās un vajadzības gadījumā – arī pirms gulētiešanas. Lieto, kamēr saglabājas sūdzības. Taču, ja rodas jaunas ar vēderu saistītas sūdzības un/vai sūdzības saglabājas, ir jāveic klīniskie izmeklējumi.

Vai Espumisan® izraisa blakusparādības?

Espumisan sastāvā esošā aktīvā viela simetikons ir pazīstama aptuveni 50 gadus. Tā ir plaši pētīta, un ir konstatēts, ka tā praktiski nav toksiska. Uz gāzēm, kas uzkrājušās nesagremotā ēdiena masā, simetikons iedarbojas fizikāli jeb mehāniski un neuzsūcas organismā. To var lietot ilgstoši. Lietošana ir vienkārša, un viena deva ir (divas mazās lodītes). Tās var norīt, neuzdzerot ūdeni. Tas ir piemērots lietošanai grūtniecēm un zīdaiņiem. Espumisan nesatur cukuru, tāpēc tas ir īpaši piemērots zīdaiņiem un cukura diabēta pacientiem. Ražots Vācijā, ievērojot stingru kvalitātes kontroli.

lt_LTLithuanian