Espumisan® Logo
Espumisan Logo Button closes the side navigation

Kur iegādāties?

packshot-3-global_Esp_100mg_ml_emulsion_LV

Espumisan®
100 mg/ml emulsija

Emulsija ar 100 mg/ml simetikona ar gāzēm saistītu gastrointestinālo sūdzību, piemēram, vēdera pūšanās un gāzu uzkrāšanās simptomātiskai ārstēšanai. Mazina vēdera pūšanos, ko izraisa lielas un treknas maltītes, jutīgums pret pārtikas produktiem, stress vai mēnešreizes, un var lietot gāzu mazināšanai pirms medicīniskiem izmeklējumiem.

Liela deva
Gāzu uzkrāšanās kontrole
Kur iegādāties?
A quote by an Espumisan user

Reizēm man vēderā uzkrājas gāzes. Tas ir mulsinoši. Tas mani ierobežo un iedragā manu pašpārliecību. Espumisan® man ir palīdzējis justies daudz pārliecinātākai sabiedriskās situācijās.

Barbara Vozņaka, biznesa konsultante

packshot-3-global_Esp_100mg_ml_emulsion_LV

Kā Espumisan® darbojas?

Uzzināt vairāk

Espumisan® - dažādas zāļu formas jūsu vajadzībām

image-lineup-5-global_Esp_Caps_40_LV

Espumisan®
40 mg kapsulas

Mazina vēdera pūšanos, ko izraisa lielas un treknas maltītes, jutīgums pret pārtikas produktiem, stress un mēnešreizes.

Uzziniet vairāk
image-lineup-2-global-Esp_L_LV

Espumisan® L
40 mg/ml emulsija

Viegli norijama emulsija ar 40 mg/ml simetikona.

Atklājiet vairāk
image-lineup-3-global-Esp_Easy_LV

Espumisan®
Easy 125 mg granulas

Inovatīvs preparāts granulu formā vienkāršai un neuzkrītošai gāzu uzkrāšanās kontrolei arī ārpus mājām, neuzdzerot ūdeni.

Uzziniet vairāk

Bieži uzdoti jautājumi

Kā Espumisan® darbojas?

Espumisan satur aktīvo vielu simetikonu, kas izmaina gāzes burbulīšu elastību gremošanas traktā. Kad šie burbulīši pārsprāgst, no tiem atbrīvojas gāze, un to var vieglāk izvadīt atraugājoties vai caur anālo atveri.

Espumisan® – dažādas zāļu formas jūsu vajadzībām

Espumisan 40 mg kapsulas ir paredzētas bērniem un pieaugušajiem. Koliku simptomātiskai ārstēšanai zīdaiņiem ir paredzēta Espumisan 40 mg/ml emulsija, kuru zīdainim ir vieglāk norīt.

Kādā devā lietot Espumisan® 40 mg kapsulas?

Bērniem (no 6 gadu vecuma) un pieaugušajiem lieto pa 2 kapsulām (80 mg simetikona) līdz 3 vai 4 reizēm dienā (kopā 240–320 mg dienā). Lieto ēdienreizes laikā vai pēc tās un vajadzības gadījumā – arī pirms gulētiešanas. Lieto, kamēr saglabājas sūdzības. Taču, ja rodas jaunas ar vēderu saistītas sūdzības un/vai sūdzības saglabājas, ir jāveic klīniskie izmeklējumi.

Vai Espumisan® izraisa blakusparādības?

Espumisan sastāvā esošā aktīvā viela simetikons ir pazīstama aptuveni 50 gadus. Tā ir plaši pētīta, un ir konstatēts, ka tā praktiski nav toksiska. Uz gāzēm, kas uzkrājušās nesagremotā ēdiena masā, simetikons iedarbojas fizikāli jeb mehāniski un neuzsūcas organismā. To var lietot ilgstošai ārstēšanai. Lietošana ir vienkārša, un viena deva ir divas mazās lodītes. Simetikonu drīkst lietot grūtnieces un zīdaiņi. Espumisan nesatur cukuru, tāpēc tas ir īpaši piemērots cukura diabēta pacientiem. Ražots Vācijā, ievērojot stingru kvalitātes kontroli.

Lietošanas instrukcija: informācija lietotājam

Espumisan® 100 mg/ml emulsija

Pirms šo zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet visu instrukciju, jo tā satur jums svarīgu informāciju.

Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā, vai arī tā, kā to noteicis ārsts vai farmaceits.

  • Saglabājiet šo instrukciju! Iespējams, ka vēlāk to vajadzēs pārlasīt. 
  • Ja jums nepieciešama papildu informācija vai padoms, vaicājiet farmaceitam. 
  • Ja Jums rodas jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. Tas attiecas arī uz iespējamām blakusparādībām, kas nav minētas šajā instrukcijā. Skatīt 4. punktu. 
  • Ja nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, jums jākonsultējas ar ārstu. 
  • Šajā instrukcijā varat uzzināt: 
 
Kas ir Espumisan un kam tas ir paredzēts?

Espumisan satur aktīvo vielu simetikonu, kas vēderā sašķeļ gāzu burbulīšus, pēc tam izvadot gāzes caur atraugu vai anālo atveri.

Kas jāzina pirms Espumisan lietošanas?

Espumisan 40mg kapsulas ir paredzētas gan pieaugušajiem, gan bērniem. Simpomātiskai zīdaiņu koliku ārstēšanai piemērotāka ir Espumisan L 40mg/ml emulsija pilienos.

 

Kā lietot Espumisan?

Bērniem (no 6gadiem) un pieaugušajiem piemēro 2 kapsulas (80mg simetikona) 3-4 reizes dienā (kopumā 240-320 mg dienā). Lieto maltītes laikā vai pēc tās, kā arī pirms gulētiešanas, ja nepieciešams. Drīkst lietot ilgstoši, atkarībā no simptomātikas. Ilgstoša vēdera diskomforta vai esošu/jaunu sūdzību gadījumā, iesakām griezties pie ārsta.

 

Iespējamās blaknes

Aktīvā viela simetikons ir pazīstama jau 50 gadus. Tā ir labi izpētīta un ir atzīts, ka tā nav toksiska. Simetikons fizikāli šķeļ gāzu burbulīšus un neuzsūcoties tiek izvadīts no organisma. Simetikonu drīkst lietot ilgstoši. Espumisan ir viegli lietojams, un to drīkst lietot arī grūtnieces. Espumisan nesatur cukuru, tāpēc piemērots arī diabēta pacientiem. Ražots Vācijā, ievērojot stigru kvalitātes kontroli.

 

Espumisan® TV reklāma

Play Video
lt_LTLithuanian