Espumisan® Logo
Espumisan Logo Button closes the side navigation

Kur iegādāties?

Viss par
Espumisan®

packshot-all-global_-mobile@2x_LV

Espumisan® – modernai, straujai pasaulei

Mēs dzīvojam straujā pasaulē. Mūsu ikdiena nereti sastāv no drudžaina darba grafika, maltītes, ko apēst pa ceļam, un kafijas, kas uztur mūs aktīvus. Šādā vidē vairums cilvēku kādā brīdī pieredz vēdera pūšanos un gāzu uzkrāšanos. Mūsu gremošanas trakts ir vienlaikus gan apbrīnojams, gan jutīgs. Kaut gan vēdera pūšanos bieži neuzskata par nopietnu slimību, tā var mazināt jūsu pārliecību citu cilvēku klātbūtnē un neļaut izbaudīt laiku ar draugiem un kolēģiem.

Palīdzība pret vēdera pūšanos ar Espumisan®

Samazināt dzīves tempu un ēst veselīgi bieži nav nemaz tik vienkārši. Tad var palīdzēt Espumisan. Espumisan aktīvā viela atbrīvos no uzpūšanās sajūtas vēderā un atgriezīs jūs pareizajās sliedēs, lai diena izdotos! 

Zinātniskajos pētījumos ir pierādīts, ka Espumisan aktīvā viela iedarbojas pret putu veidošanos. Tā ārstē ar gāzēm saistītas gremošanas problēmas. 

Kā Espumisan® darbojas

Daudzi cilvēki pazīst pilnuma sajūtu pēc brangas maltītes. Ja zarnu traktā ir pārāk daudz gāzes vai gaisa, to dēvē par vēdera pūšanos. Vēders šķiet pilns, ciets, savilkts vai pietūcis. Gāzu izvadīšana jeb flatulence sniedz atvieglojuma sajūtu.

Bet kāpēc gremošanas traktā vispār uzkrājas gāzes? Vēdera pūšanos var izraisīt daudzi cēloņi, un zinātnieki vēl nav pilnīgi izpratuši šo procesu. Bet parasti tas ir saistīts ar gāzu veidošanās un kustības traucējumiem zarnās. Līdzīgi maziem burbulīšiem ziepjūdenī, liekā gāze var iestrēgt nesagremotā ēdiena masā vai gļotās zarnās vai kuņģī. 

Espumisan aktīvā viela izmaina iestrēgušo gāzes burbulīšu elastību. Kad šie burbulīši pārsprāgst, no tiem atbrīvojas gāze, un to var vieglāk izvadīt atraugājoties vai caur anālo atveri. 

Kad lietot Espumisan®?

Vēdera pūšanās un gāzu uzkrāšanās ir vieni no izplatītākajiem gastrointestinālajiem simptomiem, par ko pacienti sūdzas ārstam. Šo simptomu cēloņi un intensitāte katram cilvēkam var ļoti atšķirties. Espumisan aktīvā viela simetikons ir pierādīts līdzeklis pret vēdera pūšanos un gāzu uzkrāšanos. Viena Espumisan aktīvās vielas deva samazina ar gāzēm saistītos simptomus, piemēram, vēdera pūšanos vai gāzu uzkrāšanos. Ir pierādīts, ka Espumisan aktīvā viela simetikons palīdz pret vēdera pūšanos. Ir vairāki stāvokļi un situācijas, kas var izraisīt vēdera pūšanos:

  • Vēdera pūšanās grūtniecības, mēnešreižu vai menopauzes laikā
  • Paaugstināta jutība un nepanesamība pret pārtikas produktiem var izraisīt vēdera pūšanos
  • Zīdaiņu kolikas
  • Stress var izraisīt vēdera pūšanos
  • Gāzu samazināšana pirms ārsta apmeklējuma (izmeklējumiem)

Vai Espumisan® izraisa blakusparādības

Espumisan sastāvā esošā aktīvā viela simetikons ir pazīstama aptuveni 50 gadus. Tā ir plaši pētīta, un ir konstatēts, ka tā praktiski nav toksiska. Uz gāzēm, kas uzkrājušās nesagremotā ēdiena masā, simetikons iedarbojas fizikāli jeb mehāniski un neuzsūcas organismā. To var lietot ilgstošai ārstēšanai. Lietošana ir vienkārša, un viena deva ir divas mazās lodītes. Tas ir piemērots lietošanai grūtniecēm un zīdaiņiem. Espumisan nesatur cukuru, tāpēc tas ir īpaši piemērots cukura diabēta pacientiem. Ražots Vācijā, ievērojot stingru kvalitātes kontroli. 

Zāļu formas

Espumisan® – mazina vēdera pūšanos!

Vēdera pūšanās un gāzu uzkrāšanās ir normālas parādības. Taču mūsdienu dzīvesveids var prasīt ļoti daudz spēka. Saspringts darbs, centieni atrast laiku vaļaspriekiem, ģimenei un sociālajai dzīvei var izraisīt stresu, tāpat kā pārāk trekni un citādi neveselīgi ēdieni. Mūsu gremošanas sistēma netiek ar to galā, tāpēc veidojas pārāk daudz gāzu, kas var uzkrāties vēderā un radīt sajūtu, ka vēders ir pilns un uzpūties. Diskomforts vēderā un bailes no nekontrolētas gāzu izdalīšanās arī daudziem cilvēkiem izraisa stresu. 

Espumisan aktīvā viela simetikons sniedz atvieglojumu. Aktīvā viela simetikons ir pierādīts līdzeklis pret vēdera pūšanos un gāzu uzkrāšanos. Viena Espumisan aktīvās vielas deva samazina dažādus ar gāzēm saistītos simptomus, piemēram, vēdera pūšanos vai gāzu uzkrāšanos. 

Espumisan® TV reklāma

Play Video
lt_LTLithuanian